صهیونیسم این شیطان قسم خورده برای تسخیر جهان تلاش می کند! صهیونیسم تنها دشمن اسلام نیست، بلكه دشمن یهود و مسیحیت است.
عده‌ی خاصی از مسیحیان افراطی در ایالات متحده وجود دارند که در تمام ایالات رسوخ کرده اند، حتی بسیاری از سیاست‌های داخلی و خارجی ایالات متحده آمریکا بر اساس اندیشه‌ی این عده است. این گروه به مسیحیان صهیونیست یا اوانجیلیست معروفند.
اعتقادی که آونجلیست‌ها دارند این است که:
1- مسیح (علیه السلام) دوباره ظهور می‌کند.
2- در هر لحظه بین خیر وشر جنگ است.
3- در آخرالزمان جنگ و ویرانی بزرگی (آرماگدون) اتفاق خواهد افتاد و بعد از این ویرانی صلح دائمی تا هزار سال یعنی تا قیامت بر قرار خواهد شد.
امروزه براساس شواهد و اسناد موجود، تردیدی وجود ندارد که کانون های شبه دینی اوانجلیک برای آغاز هزاره سوم میلادی ، تدارک گسترده ای دیده و برنامه ریزی وسیعی را انجام داده بودند.
هانا راسین یکی از نویسندگان معروف واشینگتن پست مدت ها بر روی کتابی درباره نخبگان اوانجلیست کار می‌کرد . او در مقاله ای که در دسامبر 2005 در  ماهنامه آتلانتیس، شماره296 به چاپ رساند، تدارک هزاره سومی  بنیادگرایان انجیلی برای  سینما و فیلمسازی را به تفصیل توضیح داد هانا راسین سعی دارد دراین مقاله نسل‌های مختلف معتقد به اوانجلیسم را در هالیوود معرفی کند:
"...نسل اول کسانی بودند که در فضای یهودی تبار  هالیوود سعی می‌کردند ایمان خود را مخفی کنند. اگرچه همواره در این کارخانه رویا سازی، ساخت آثار اوانجلیکی از اهمیت خاصی در میان صاحبان کمپانی ها برخوردار بوده است. نسل دوم این بنیادگرایان، پس از 11 سپتامبر و ظهور نومحافظه‌کاران آمریکایی در کاخ سفید فرصت عرض اندام یافتند تا جایی که طی 4 سال گذشته(2001 تا 2005)در هر فصل اکران دست‌کم یک فیلم ایدئولوژیک با باورهای اوانجلیستی(آمیزه ای از پروتستانتیزم و آموزه های صهیونی آخرالزمانی که نبرد آرماگدون را از طریق برپایی اسراییل بزرگ راه حل نهایی می دانند) به چشم می‌خورد. اما نسل سوم که به تدریج بر هالیوود حاکم می شود و خود رابه یهودیان حاکم تحمیل می کند، علاوه بر ابا نداشتن از بیان اعتقادات خویش، براین باوراست نگاه ایدئولوژیک  آنها به پدیده‌ها باید در تمام سطوح فیلم نفوذ کند، حتی اگر فیلمی باشد که در ظاهر با قواعد بنیادگرایان انجیلی  سازگار نباشد..."
براساس چنین گفتاری، بسیاری از کارشناسان سینما در غرب براین باورند که کلیسای انجیلی در حال دامن‌زدن به موج جدیدی از تهاجمات عقیدتی است که در نهایت به همان نبرد آرماگدون(نبردی که براساس باورهای اوانجلیست ها یا صهیونیست های مسیحی ، استفاده از سلاح اتمی در آن قابل پیشگیری نیست و بیش از دو سوم مردم جهان را نابود ساخته و ظهور حضرت مسیح علیه السلام بدون وقوع این حادثه ممکن نیست و دنیا را برای حکومت هزار ساله مسیح موعودشان و یهودیانی که به وی می گروند ، آماده می سازد) ختم می شود. در واقع هدف نهایی باورها و اعتقادات آنان ، برچنین فاجعه ای استوار است و آن را تقریبا بدون کم و کاست در همه آثارشان به تصویر می کشند.

پاورقی:
1. برای اطلاعات بیشتر به مقاله شكست صهیونیسم در آرماگدون قبل از وقوع جنگ "امین حاجی‌ها‌شمی"مراجعه کنیدhttp://sharifnews.ir/?21917
و همچنین به مقاله تدارک سینمای غرب برای هزاره سوم  در سایت موعود مراجعه کنید
 mouood.org/component/k2/item/3014-.html

طبقه بندی: برداشت های غلط،  موعود گرایی غربی،  فتنه های آخر الزمان، 
برچسب ها: نبرد آرماگدون، مسیحیان صهیونیست، شیطان، دشمن اسلام، آونجلیست‌ها، هالیوود، کلیسای انجیلی، سلاح اتمی، نابودی، فاجعه، تهاجمات عقیدتی، مسیح، یهود، موعود، سینما در غرب، فیلم، آخر الزمان، واشینگتن، فیلمسازی، عکس امام نقی علیه‌السلام، تمثال امام نقی علیه‌السلام، کاریکاتور، امام دهم شیعیان، امام نقی علیه‌السلام، دانلود آهنگ نقی، تمثال امام نقی، متن ترانه شاهین نجفی نقی، امام نقی، نقی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 24 دی 1390 توسط حسن گندمکار
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات