(1)شیطان دشمن آشکار انسان است« الشَّیْطَانَ لِلإِنسَانِ عَدُوٌّ مُّبِینٌ» ( یوسف/5 )
(2) ای کسانی که ایمان آورده‌اید همگی در صلح و آشتی درآیید و از گام‌های شیطان پیروی نکنید که او دشمن آشکار شماست «یا أیّها الّذینَ آمنوا ادْخُلوُا فی السِّلمِ کَافة ًوَلا تَتَّبِعوا خُطُواتِ الشّیطان ِإنّهُ لَکُم عَدُوٌّ مُّبینٌ»(بقره/208)

آیه هایی که ذکر شد نمونه ی بود از آنچه در قرآن مجید راجع به شیطان آمده است و همین مقدار هم به وضوح ضرورت تحقیق از موضوع شیطان نشان می دهد زیرا طبق آیات قرآن شیطان دشمن آشکار انسان است و شناخت دشمن به حکم عقل و شرع از ضروریات است
.

شیطان به حقیقت مانع و سد تکامل انسان، به سوی تقرب خدا است. شیطان از خداوند، مهلت خواسته که تا روز قیامت در انسان ها القای وسوسه کند. شیطان قسم یاد کرده که همه انسان ها را به جز مخلصین به گمراهی بکشاند. همه انسان ها حتی اولیا و متقیان از شر او، ایمن و مصون نیستند و در قرآن کریم شیطان به عنوان مظهر فساد و منشا بدی ها معرفی شده که انسان را از روشنایی ایمان به تاریکی کفر و شرک دعوت می کند و در احادیث، مبارزه با این دشمن درونی که همان نفس اماره می باشد به عنوان جهاد اکبر، معرفی شده است.

در طول دهه‌های اخیر و به‌ویژه در 30 سال گذشته به منظور جلوگیری از گرایش جوامع به سوی معنویت و ادیان الهی (خصوصاً اسلام) سران یهودی جهان (صهیونیسم جهانی) که مدیریت افکار و اندیشه‌ها را در انحصار خود می‌پندارند 2500 فرقه و مذهب جعلی ساخته‌اند. یکی از این فرقه‌ها که خود دارای شکل‌های مختلفی است، فرقه پلید شیطان‌پرستی (Satanism) است که نزدیکی بسیاری با جادوگری دارد. این مذهب بیشتر در قالب گروه‌های موسیقی، آرایش‌ها و مدها به جوامع معرفی و سپس منتشر می‌گردد.

آنچه که این مذهب جعلی را از انحرافات گذشته، بیشتر متمایز می‌سازد، نمادهای شیطانی است که آشکارا و بی‌پروا به دست سردمداران زر و زور و خوانندگان، نوازندگان و هنرپیشگان شیطان پرست در جهان تبلیغ می‌گردد و این در حالی است که تا یک قرن پیش شیطان پرستان و فراماسون‌ها به شکل کاملاً سری و پنهانی در لُژها و فراموش‌خانه‌ها به فعالیت می‌پرداختند.

اگر چه فطرت خداجوی انسانی عاملی بازدارنده در تمایل یافتن تعداد وسیعی از افراد جامعه انسانی به این جریان شده اما انجام اعمال خارق العاده و دور از ذهن، تهی شدن انسان غربی و عصر جدید از معنویت و اتصال به منبع فیض، موجبات گرایش افراد اندکی را به این گروه‌ها فراهم آورد.
 
نکته حائزاهمیت این است که باوجود عدم استقبال عمومی از عضویت در گروه‌های شیطان پرستی، آموزه‌ها و تعالیم گمراه کننده‌ای توسط ایشان و به وسیله ابزارهایی (که قدرت‌های بزرگ سیاسی در اختیار آنها قرار می‌دهند)، منتشر شده و می‌شود و این گروه‌ها در سراسر جهان همواره به عنوان کانون‌های فحشا و فساد شناخته می‌شوند.
در اینجا با انواع مکاتب شیطان پرستی مدرن آشنا می‌شویم:
1ـ شیطان پرستی دینی
2ـ شیطان پرستی فلسفی
3ـ شیطان پرستی گوتیک
نوع سوم شیطان گرایی نوعی از شرپرستی با اشاره به تاریکی و از کثیف‌ترین فرقه‌های انحرافی به حساب می‌آید. کثیف‌ترین اعمال مانند: خوردن نوزادان و اعضای بریده شده بدن، تجاوزات جنسی و ... به این گروه نسبت داده می‌شود (گرچه گفتنی است که برای تمام گروه‌های شیطانی این اعمال از واجبات به حساب می‌آید). میل و درخواست به «برگشت تاریکی» در این شاخه بارز است.
امروزه دیگر صلیب‌های وارونه، ستاره پنج پر، خفاش، تبرواژگون، 666 ، صورت‌های نقاشی شده، ماسک‌های حیوانات درنده شاخ‌دار، برهنه پوشی و... تنها نشانه‌ها و سمبل‌های شیطان پرستی مدرن نیست. عمده‌ترین نشانه شیطان پرستی را در تجاوز و قتل به‌ویژه در تجاوز به کودکان و نوجوانان به همراه قتل آنان باید دید. استفاده افراطی از مشروبات الکلی، مواد مخدر، قرص‌های روان گردان و انرژی‌زا، خوردن ادرار، مدفوع، خون و انجام بسیاری از کارهای شنیع و پستی که نمی‌توان از آنها نام برد، بیماری‌های روحی، روانی و جسمی به‌ویژه بیماری‌های عفونی و ایدز را برای شیطان پرست‌ها به ارمغان آورده است. آنچه این فرقه را از دیگر مذاهب جعلی و ساختگی متمایز می‌سازد استفاده آشکارا و بی‌پروا از نمادهای شیطانی به دست سردمداران قدرت است.

امروزه گروه‌های موسیقی شیطان پرست عملاً پرچم جنگ با خدا را بر افراشته اند و مدعی هستند که:
ـ هدف ما دستیابی به یک قدرت جهانی است.
ـ هیچ‌گونه محدودیتی برای حوزه فعالیت‌های ما وجود ندارد.
ـ توده مردم باید صرفاً به وسیله ما اداره شوند.

هر یک از ادیان و فرق مختلف در انتظار موعود و جامعه آرمانی خود به سر می‌برند. یهودیت در انتظار «ماشیح»، مسیحیت در انتظار «مسیح»، شیعه در انتظار «مهدی (عج)» و مذهب جعلی و انحرافی شیطان‌پرستان در انتظار «لوسیفر».

لوسیفر یا موعود شیطان‌پرستان درصدد ایجاد نظمی در جهان خواهد بود. البته این نظم (نظم پسین) به طور کامل مخالف نظم آرمان‌شهر مهدوی علیه السلام ترسیم شده است.

ناگفته پیدا است که فرقه منحوس شیطان پرستی تا چه اندازه می‌تواند تأثیرات مخرب و نابود کننده‌ای بر روی روح، ذهن و حتی جسم انسان‌ها داشته باشد که به طور مسلم افتادن در این دام شیطانی فقط و فقط از روی ناآگاهی و عدم شناخت صحیح این فتنه‌ها میسر خواهد بود. گرچه این فرقه علناً پرچم کفر و مبارزه با خداوند متعال و تمام مقدسات و روحانیات را در دست دارد، اما همان‌گونه که اطلاع یافتید صهیونیسم جهانی که رهبری این گونه فسادها را برای تسلط بر تمام جهان برعهده دارد، برای رسیدن به اهداف خویش آنچنان این فرقه را به اسباب و وسایل فریبنده و سرگرم کننده زینت می‌بخشد که کمتر کسی خواهد توانست از پس این نقاب چهره‌ی کریه و شیطانی آنان را نظاره کند.

موسیقی ابزار بسیار مهم و مناسبی است که بیشتر نوجوانان و جوانان را به سوی خود جذب می‌کند، به گونه‌ای که اکنون نوای موسیقی‌های شیطانی (راک، هوی‌متال و...) در ایران و حتی تا دورترین نقاط کشورمان نیز به گوش می‌رسد و نیز سینما که فیلم‌های سینمای غرب به‌ویژه هالیوود چه سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی نموده‌اند تا من و تو بی‌توجه به پیام‌ها و آثار مخرب این سینما پای فیلم‌هایی چون هری پاتر، ارباب حلقه‌ها، طالع نحس، جن‌گیر و ... بنشینیم و ندانیم چه بر سرمان خواهد آمد!

آیا این کافی است یا باید بازهم بازگو شود که فرقه پلید شیطان‌پرستی چه آثار ویرانگری بر روی جوانان ما خواهد گذاشت. جدایی از مذهب، جدایی از اهل بیت (ع)، جدایی از ولی عصر (عج)، جدایی از دین اسلام و سرانجام جدایی از خداوند تبارک و تعالی!

منابع و مآخذ:

کتاب

1ـ فرج نژاد، محمد حسین ، اسطوره‌های صهیونیستی سینما، تهران، هلال و مرکز پژوهش‌های اسلامی سازمان صدا و سیما، 1387.

2ـ پارسانیا، حمید، نماد و اسطوره، قم، مرکز نشر اسراء، 1373.

3ـ محمدی آشتیانی، علی، ابلیس دشمن قسم خورده، قم، بوستان کتاب، 1384.

مقالات و مجلات

1ـ مقاله « شیطان‌پرستی از کجا تا دانشگاه...»، مجله تنافس، ویژه نامه راهیان نور 1387.

2ـ مقاله « نمایشگاه شیطان‌پرستان»، کاری از مؤسسه أم الأئمه (س)، تک شماره، 1385.

3ـ ماهنامه فرهنگی ـ اعتقادی ـ اجتماعی موعود، شماره 99، اردیبهشت88.

4ـ ماهنامه سیاسی ـ فرهنگی ـ اجتماعی نبأ، شماره23، خرداد88 .

5ـ مجله زیتون سرخ، ویژه‌نامه روز قدس، 1384.


« التماس دعا »طبقه بندی: موعود گرایی غربی،  فتنه های آخر الزمان، 
برچسب ها: شیطان پرستی، صهیونیسم، نمادها، مذهب جعلی، لوسیفر، هالیوود، فرقه پلید، تجاوز،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 تیر 1390 توسط حسن گندمکار
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات