جابرجعفی گوید:ازمولایم امام باقرعلیه السلام پرسیدم:فرج شماکی خواهد بود؟فرمود:هیهات!هیهات!فرج ما محقق نخواهد شد تا این که شما امتحان شوید،امتحان شوید،باز هم امتحان شوید-سه بار تکرار فرمود-تا آنجاکه خداوند کدر وآلوده را از بین برده و صاف و خالص بماند.

(الغیبة شیخ طوسی رحمةالله:339ح287،بحارالأنوار: 52 \113ح28.)

همانطور که در حدیث فوق می بینیم امتحان وآزمایش یکی از اموری است که هرگز از بین نخواهد رفت.
یکی از مصادیق این امتحانات ،فتنه های آخرالزمان است که انسانها در این فتنه ها پرورش یافته و رویش ها و ریزش هایی بوجود خواهد آمد وکسانی از این امتحانات رفوزه می شوند وریزش می کنند و کسانی که بصیرت دارند واز فرطه این فتنه با پیروزی بیرون می آیند ورویش میکنند و هدایتگر بسیاری از بندگان خدا تا آزمایش و فتنه ای سخت تر و پیچیده تر .

در عصر حاضر نیز همینگونه است  در دو سال پیش یعنی سال 88 فتنه ایی به پا شد و عده ایی ریزش و عده ایی رویش کردند و همینک نیز برای کسانی که رویش کرده اند فتنه ایی پیچیده تر و سخت تر از فتنه 88 بوجود آمده است که همگان مستحضر آن هستید.

 بله فتنه ایی با نام (جریان انحرافی )همانگونه که از نامش پیدا است جریانی در یک قسمت از بدنه نظام که خیلی خوب و با اخلاص کار می کنند به وجود آمده است که میتوان این جریان را به ویروسی تشبیه کرد که اگر این ویروس درمان نشود کل این مجموعه را بیمار خواهد کرد و دیگر این مجموعه به راحتی نمی تواند به فعالیت خود ادامه دهد پس باید درمان شود تا از این فتنه وآزمایش سر بلند بیرون بیاییم وخود را بسازیم وآماده کنیم برای ظهور حضرت بقیةالله ارواحنا فداه که آزمایشات و فتنه های پیچیده تری در راه است .

در پایان اشاره ای به استغاثه مقام معظم رهبری به امام زمان (عج)درخطبه نماز جمعه ۲۹ خرداد 1388می کنم که فرمودند:
یک خطاب آخری هم عرض کنم به مولامان و صاحبمان، حضرت بقیه الله (ارواحنا فداه) : ای سید ما! ای مولای ما! ما آنچه باید بکنیم، انجام میدهیم؛ آنچه باید هم گفت، هم گفتیم و خواهیم گفت. من جان ناقابلی دارم، جسم ناقصی دارم، اندک آبرویی هم دارم که این را هم خود شما به ما دادید؟ همه اینها را من کف دست گرفتم، در راه این انقلاب و درراه اسلام فدا خواهم کرد؛ اینها هم نثار شما باشد-سید ما، مولای ما، دعا کن برای ما. صاحب ما تویی. صاحب این کشور تویی. صاحب این انقلاب تویی. پشتیبان ما شما هستید. ما این راه رو ادامه خواهیم داد، با قدرت هم ادامه خواهیم داد. در این راه ما رو با دعای خود، با حمایت خود، با توجه خود پشتیبانی بفرما.

طبقه بندی: فتنه های آخر الزمان، 
برچسب ها: جریان انحرافی، فتنه 88، استغاثه رهبری، ریزش ورویش، ویروس، رفوزه، امتحان،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 8 خرداد 1390 توسط حسن گندمکار
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic