زمانی بود به این فکر میکردم که چرا غرب این همه فیلم بر ضد مهدویت می سازد؟
 مثلا آماری دیدم که خیلی برایم تعجب آور بود که آمریکا با کمک سرمایه داران صهیونیسم وبا در دست داشتن بزرگترین مرکز فیلم سازی جهان ،هالیوود،سالانه حدود 700 فیلم تولید و نزدیک به 80 درصد شبکه ها و سینما های جهانی را تغذیه ی رسانه ای می نماید !!!

 میدونید چی دستگیرم شد ؟  این بود که تمامی این فیلم ها در مسیر اهداف غرب برای حکومت بر جهان قرار گرفته و پیوسته این هدف را دنبال می کنند.

یکی از ابزارهای مؤثر غرب در مبارزه با مهدویت ،رسانه های تصویری است ،جهان امروز ،جهان تصویر است و میدان دار آن سینما و صنعت فیلم سازی است که تأثیر فراوانی بر افکار عمومی جهان دارد.

از آنجا که آینده ی جهان برای بشریت اهمیت ویژه ای پیدا کرده است ،غرب در تلاش است که این آینده را تاریک و خون بار ترسیم کند تا در پرتو آن ،به اهداف قدرت طلبانه و استثمار گرانه ی خود برسد.

یکی از مواردی که در این فیلم ها به تصویر کشیده شده است تحریف و تضعیف دین است به این گونه که ایجاد یأس و نامیدی در مردم جهان نسبت به روحیه ی خدا جویی و کارآمدی دین در زندگی پدید آورده اند؛ که آینده جهان را تاریک وترسناک جلوه داده و این نکته را القاء میکنند که آموزه های دینی هرگز نمی تواند مشکلات امروز وآینده ی جهان را بر طرف کند. وتنها نجات بخش جهان، قدرت و تفکر غرب است.

این هدف با انواع فیلم ها و بازی های کامپیوتری و ایجاد بحران ها و جنگ های مصنوعی در جهان به جوامع انسانی القاء می گردد.

طبقه بندی: موعود گرایی غربی، 
برچسب ها: هالیوود، سینما، صهیونیسم، ضد مهدویت، استثمار، بازی کامپیوتری، آمریکا،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 31 اردیبهشت 1390 توسط حسن گندمکار
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات